Slide background
LIDÉ JSOU ZÁKLADEM ÚSPĚCHU
V KAŽDÉ SPOLEČNOSTI.
Jsme schopni zajistit nábor
pracovníků nejrůznějších úseků
(recepční, údržbáři, skladníci atd.)
a nabídnout odborná školení
dle individuálních potřeb organizace.

O nás

Historie společnosti

Společnost FLS One s.r.o. působí na českém trhu v oblasti lidských zdrojů od roku 2000. Zpočátku jsme se věnovali zejména poskytování služeb v oblasti komplexní personální správy restauračních a jídelních provozů. V průběhu vývoje naší společnosti jsme však reagovali na potřeby a požadavky klientů a široce jsme rozšířili spektrum služeb, zejména o dodávání lidských zdrojů do gastro provozů, výrobních a logistických závodů.

Našimi zákazníky byli a jsou významní klienti z řad logistických provozů, výrobních závodů, hotelů, hotelových restaurací, podnikových stravovacích zařízení, obchodních řetězců, logistických areálů a event agentur jako například:

web-onas

O profesionalitě našich služeb však nevypovídají pouze reference, ale především naši zaměstnanci. Jsme si velice dobře vědomi, že pouze kvalifikovaný a proškolený personál se dokáže postarat o firemní úspěch, a proto klademe velký důraz na vzdělávání našich zaměstnanců.

FLS v číslech

Historie od roku
2000
Počet zaměstnanců
250
Certifikace ISO 9001,
ISO 14001, IDO 27001,
OHSAS 18001
Pojištění odpovědnosti za škodu
do 100 mil Kč

Certifikace

Certifikace – ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, OHSAS 18001

Vize společnosti

FLS bude patřit mezi nejvýznamnější poskytovatele lidských zdrojů do gastro provozů, výrobních závodů a logistických areálů.

Toto postavení dosáhne díky propracovanému systému práce s tuzemskými i zahraničními lidskými zdroji, kvalitnímu a přehlednému motivačního programu, jehož podstatnou součástí je možnost kariérního růstu našich zaměstnanců a profesionálnímu managementu zvyklému reagovat na všechny požadavky zákazníka.

Našimi firemními hodnotami jsou:

  • Profesionalita
  • Vědomí, že lidské zdroje jsou naším nejcennějším kapitálem
  • Korektnost
  • Orientace na zákazníka
  • Týmová orientace
  • Osobní zodpovědnost

kolecka-vize